„Легка та глибоко живить. Завдяки їй моє волосся стало розкішним, блискучим та об’ємним!”
Анна

Єдиний засіб, який так добре задовольняє ваші потреби
Засіб NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості

Легша укладка, дякуючи частинкам олії, що заспокоюють ваше волосся

Засіб не обтяжує густе волосся, схильне до лупи або жирності

Збільшення об’єму та легкості волосся, яке було обтяжене через використання не підходящих засобів

Збалансований рівень pH шкіри голови та стимуляція росту волосся

NANOIL ДЛЯ ВОЛОССЯ
З НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПОРИСТОСТІ

Відкрий секрет гарного волосся!

- +

МОЄ ВОЛОССЯ ІЗ НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПОРИСТОСТІ – ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Структура
волосся
Структура
волосся

Воно потребує належного догляду

Поганий догляд чи його відсутність можуть порушити водно-ліпідний баланс волосся, а отже, послабити його. Компоненти продукції для волосся не можуть проникнути через структуру вашого волосся. І тому важко живити волосся з низьким рівнем пористості. Формула засобу NANOIL складалася з натуральних олій, що містяться в насичених жирних кислотах і найбільш ефективних діючих речовинах, необхідних для волосся з низьким рівнем пористості, і що живлять ваше волосся зсередини.

Воно потребує безперервного захисту

На волосся з низьким рівнем пористості впливають численні шкідливі фактори, наприклад, ультрафіолетові промені, тепло, токсини. Забезпечення безперервного захисту, без обтяження волосся, має вирішальне значення для догляду за ним. Засіб NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості захистить вашу зачіску від пошкоджень та підвищеного рівня пористості завдяки ретельно відібраним оліям, що містять природний сонцезахисний крем, і створюють захисний шар на поверхні волосся.

Волосся не піддається укладці

Вам складно зробити стильну зачіску, оскільки структура цих засобів для укладки обтяжує, обмежує їх ефект та висока температура фену та плойки зберігається від зміни структури волосся. NANOIL – це делікатний засіб, що надає новий, кращий спосіб укладки волосся з низьким рівнем пористості.

БІЛЬШЕ НІЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ ЗАВДЯКИ NANOIL!

Нова олія для волосся впливає на ваше волосся з низьким рівнем пористості. Засіб Nanoil для волосся з низьким рівнем пористості містить ідеальний склад з дев'яти натуральних масел, збагачених жирними кислотами. Проблемне, пряме і густе волосся вже не буде проблемою. Відтепер лише ваша уява буде єдиною межею.

ЯК ВІН ДІЄ?

Засіб NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості діє на поверхні волосся і проникає всередину цибулин для їх відновлення, зміцнення і живлення з самого кореня. Волосся підняте; отже, шкіра голови може дихати, клітини підживлюються, волосяні цибулини в хорошому стані, оскільки надмірне вироблення шкірного сала гальмується. Це найкращий догляд для вашого волосся – побач це на власні очі!

NANOIL ДЛЯ ВОЛОССЯ
З НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПОРИСТОСТІ

Сформуйте красу свого волосся!

- +

СИЛА ПРИРОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ВАШОГО ВОЛОССЯ

продивіться склад засобу NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості

Тільки продукція Nanoil містить збалансований склад натуральних олій і додаткових відновлюючих інгредієнтів. Завдяки поєднанню потрібних пропорцій, вони набувають корисних властивостей. Переконайтеся самі, як правильно підібрані і скомбіновані олії можуть поліпшити стан волосся.

СОСНОВА ОЛІЯ – запобігає випадінню волосся

Виготовлена з плодів сибірської сосни. Олія нормалізує функціонування сальних залоз в області шкіри голови, запобігає випадінню волосся, очищає шкіру голови, бореться з лупою, покращує стан волосся та збільшує об’єм.

КОКОСОВА ОЛІЯ – робить волосся гладким та захищає його кінчики

Олія виготовляється з м’якоті кокосу. Захищає кінчики волосся, запобігає сухості та ламкості, відновлює пружність волосся. Живить волосся, зміцнює кутикулу, надає гладкість і додає блиску.

АРГАНОВА ОЛІЯ – захист від тепла

Виготовлена з горіхів Арганії. Відома як золото Марокко. Захищає волосся від термічних та механічних пошкоджень. Забезпечую антиоксидантну дію, що надає життєздатність.

ОЛІЯ МОНОІ – захищає волосся від шкідливих зовнішніх факторів

Мацерація квітів Таїтіан Гардія. Олія зміцнює водно-ліпідний волосяний покрив, забезпечуючи зволоженість, еластичність і м'якість волосся. Олія моноі залишає шовковисту плівку на поверхні волосся, яка захищає волосся від пошкоджень.

ОЛІЯ БАБАССУ – полегшує розчісування та укладку

Виготовлене з горіхів бразильського пальмового дерева – Attalea cohune. Воно з легкістю просочується у волосся, згладжує його, полегшує розчісування і укладку без обтяжування. Олія бабассу запобігає посіченості кінчиків волосся.

СОНЯШНИКОВА ОЛІЯ – захищає від впливу зовнішніх факторів та запобігає сухості

Запобігає сухості та ламкості, допомагаючи утримувати вологу у волоссі. Робить волосся гладким і блискучим, покриваючи кожну волосину захисною оболонкою, яка запобігає його пошкодженню.

ЕКСТРАКТ РОЗМАРИНУ – живить волосся та шкіру голови та сприяє росту волосся

Цей потужний антиоксидант є чудовим доповненням до засобів для росту волосся. Він робить волосся міцнішим, гладкішим та блискучішим. Він допомагає розгладити поверхню кожної волосини, захищає шкіру голови від сухості та регулює роботу сальних залоз.

ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ БАЗИЛІКА – перешкоджає стоншенню та живить волосся

Стимулює фолікули та зупиняє надмірне випадіння волосся. Він містить цінні дубильні речовини, вітаміни групи B та A, C, K, кальцій, залізо, магній і навіть марганець, що робить його ідеальним кондиціонером навіть для надзвичайно пошкодженого і ослабленого волосся.

Дію натуральних олій підсилює:

Пантенол – також відомий як про-вітамін В5. Він зволожує і робить волосся більш гладким, більш блискучим, полегшує розчісування, підтримує волосся об’ємним.

УФ-фільтр – захищає чутливу структуру волосся від пошкодження УФ-променів. Він знижує рівень сухості, тьмяності і ламкості, запобігає пошкодженню зовнішнього волосяного покриву.

Вітамін А – ретинол, що покращує роботу клітин у структурі волосся. Це запобігає надмірному випадінню волосся і сповільнює його ріст.

Вітамін Е – вітамін молодості, що надає сильні антиоксидантні властивості. Він бореться з вільними радикалами, забезпечує клітини поживними речовинами і стимулює ріст волосся.

Nanoil – це найкраща олія, яка будь-коли у мене була. Я люблю робити зачіски, але це завжди було клопітно. Моє волосся ніяк не піддається завивці, ще не справилася жодна плойка. Я також боялась, що висока температура пошкодить моє волосся. Олія для волосся Nanoil дозволяє мені дбати про моє волосся так, як я завжди того хотіла. Вона чудово захищає зачіску, і після застосування моє волосся таке ...! Я ніяк не можу надивитись на себе в дзеркалі

Валерія, 34

Жирне волосся було моєю найбільшою проблемою. Не було об’єму, пласке, це волосся просто бісило мене. Безнадійний випадок. Я придбала Nanoil, і все змінилося! Засіб вилікував мою шкіру голови, і дуже зміцнив корені мого волосся. Моя зачіска зараз така об’ємна! Я відчуваю себе моделлю для журналу, що рекламує продукцію для волосся

Вікторія, 20

Влітку моє волосся швидко стає сухим, особливо якщо жити в теплій місцевості або багато подорожувати. Я шукала гарний засіб, який би захистив моє волосся. Це складно, тому що воно легко обтяжується. Сотні випробуваних косметичних засобів ні дали ніяких результатів. У мене красиве, густе і об'ємне волосся, оскільки я почала використовувати засіб Nanoil. Сонячне світло вже мене не хвилює!

Ілона, 46

NANOIL ДЛЯ ВОЛОССЯ
З НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПОРИСТОСТІ

Тримайте своє волосся під контролем!

- +

Доглядайте за своїм волоссям разом з NANOIL!

Волосся з низьким рівнем пористості потребує живлення та комплексного захисту. Формула ретельно відібраних масел, збагачених насиченими кислотами, дозволяє отримувати насолоду від красивого волосся, не турбуючись про його пошкодження. Пам'ятайте, що рівень пористості волосся може збільшуватись. Переконайтеся, що ваше волосся не втрачає свого стану – живить, відновлюйте та зміцнюйте його, використовуючи нашу олію для волосся.

NANOIL сприяє вирішенню проблеми непружного волосся с низьким рівнем пористості, та волосся, якому складно зробити укладку. Якщо ви використовуєте олію регулярно, це прискорює ріст волосся, зміцнює його основу, без перевантаження. Завдяки NANOIL, ви будете насолоджуватися блискучим, шовковистим та м'яким волоссям. Комплекс відмінно підібраних рослинних олій буде діяти на ваше волосся як найкращий стиліст.

Здорове та блискуче волосся?
Це можливо
за 30 днів!

FAQ - поширені питання

1.Як використовувати Nanoil для волосся з низьким рівнем пористості?

Залежно від довжини вашого волосся зробіть близько п'яти натискань олії NANOIL на долоню і рівномірно розподіліть її на волоссі та шкірі голови. Залиште олію на годину або більше. Вимийте волосся.

Лікування олією для волосся NANOIL буде ефективнішим, якщо наносити суміш на вологе чисте волосся та шкіру голови.

Олію можуть використовувати також чоловіки. Застосовувати її в разі облисіння або для відновлення волосся бороди lub do pielęgnacji zarostu.

Докладні покрокові інструкції можна знайти в нашому блозі: "«Як використовувати олію для волосся Nanoil?»".

2.Кому підійде формула Nanoil для волосся niskoporowatych?

Композиція для волосся NANOIL заснована на натуральних рослинних оліях, тому її може використовувати кожен. Вона однаково добре підходить як жінкам, так і чоловікам (включно з доглядом за бородою).

Визначте пористість вашого волосся і оберіть свою ідеальну олію. NANOIL для волосся низької пористості розроблена для важкого, жорсткого, густого, жирного волосся та такого, що важко укладається.

3.У мене чутлива шкіра голови. Чи можу я використовувати NANOIL?

Безпечна формула NANOIL рекомендується всім, кому потрібно піклуватися про своє волосся. Олія не подразнює шкіру і не викликає алергії; крім того, вона не провокує жодних побічних реакцій, тому її органічна формула підходить навіть людям з чутливою шкірою голови. Олія для волосся NANOIL робить волосся гарнішим і доглядає за шкірою голови, тому рекомендується застосовувати її на проблемних ділянках.

4.Який термін придатності олії для волосся Nanoil?

Однієї пляшки олії для волосся NANOIL вистачає приблизно на 3-4 місяці. Продукт необхідно використати до дати, зазначеної на упаковці.

5.З чого виготовляють ОЛІЮ NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості?

Олія для волосся NANOIL містить тільки натуральні компоненти. В кожній лінії ви знайдете ретельно збалансовані олії, збагачені поживними сумішами, що відповідають за активацію волосяних фолікулів та стимулювання росту волосся. Крім того, олії збагачені УФ-фільтром та цінними вітамінами (А і Е). Кожен продукт NANOIL є найкращою комбінацією речовин, що ідеально підходить до вашого типу волосся.

NANOIL для волосся з низьким пористості INCI (МНКІ – Міжнародна номенклатура косметичних інгредієнтів) - Argania Spinosa Kernel Oil, Coconut Alkanes, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olus Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Orbignya Oleifera (Babassu) Nut Oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Ocimum Basilicum Hairy Root Culture Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Panthenol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Aqua, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene.

6.Чим відрізняється олія NANOIL для волосся з низьким рівнем пористості від інших олії для волосся?

Клінічні дослідження довели, що волосся має різну пористість. NANOIL пропонує три варіанти одного продукту, які відрізняються вмістом рослинних олій. Завдяки цьому їхня дія спрямована на задоволення потреб певного типу волосся. NANOIL для волосся НИЗЬКОЮ ПОРИСТОСТІ – єдина олія, яка відповідає рівню пористості (стану) волосся з високою пористістю.

7.Чи приносить регулярне застосування олії Nanoil бажаний ефект?

Застосування олій NANOIL згідно інструкцій приносить бажаний ефект за умови, що вибраний засіб відповідає структурі волосся. Ні частота нанесення, ні кількість олії не повинні бути надмірними. Необхідно всього кілька крапель олії NANOIL для неймовірного перевтілення волосся.

8.Я ПРОЙШЛА курс лікування волосся олією Nanoil. Що далі?

Чи помітили ви значне поліпшення стану вашого волосся після лише одного курсу лікування NANOIL? Не припиняйте використовувати олію. Будь-яке волосся (навіть дуже пористе) постійно піддається впливу несприятливих наслідків зовнішніх факторів, які можуть погіршити його стан. Наносьте олію NANOIL профілактично, навіть якщо ви вже пройшли курс.

NANOIL ДЛЯ ВОЛОССЯ
З НИЗЬКИМ РІВНЕМ ПОРИСТОСТІ

Відмінний вибір для Вашого волосся!

- +

Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити найвищий рівень обслуговування. Ви можете змінити налаштування вашого браузера у будь-який час. Для отримання додаткової інформації перейдіть на сторінку Політики конфіденційності.